O nas

Jesteśmy 9 osobową grupą wolontariuszy, których z inicjatywy Jezuickiego Centrum Społecznego, połączył wspólny projekt – INDIE 2015.

Grzegorz Lojtek

Jestem jezuitą studiującym teologię na PWT Bobolanum. Lubię być zaangażowany w sprawy społeczne praktycznie (wolontariat) jak i teoretycznie (filozofia społeczna). Kiedy tylko jest okazja wyjeżdżam wędrować po górach lub na długie wyprawy rowerowe, a kiedy to jest niemożliwe czytam książki, szczególnie z duchowości.

Paweł Kazienko

Pochodzę z Wrocławia. Aktualnie studiuję na 2 roku Metody Ilościowe w SGH w Warszawie. Należę do studenckiego koła naukowego NetClub. Jestem również członkiem Grupy Mężczyzn prowadzonej przez jezuitów. Szczególnie lubię uprawiać sporty zimowe w szczególności hokej, jazdę na łyżwach, nartach i snowboardzie. W wolnym czasie lubię oglądać filmy.

Marcin Mieteń

Programista i absolwent wydziału informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Należę do grupy Odnowy w Duchu Świętym “Bogurodzica” na warszawskim Bemowie. Angażuję się w różne inicjatywy chrześcijańskie (np. organizacja chrześcijańskiej imprezy andrzejkowej “Jędrzejki”, wolontariat podczas rekolekcji na stadionie narodowym, pomoc przy rekolekcjach REO i kursach filip, uczestnictwo w ewangelizacji ulicznej). Jestem entuzjastą sportu. Szczególnie cenię sporty walki, które trenuję od ponad 10 lat. Lubię biegać, wspinać się, pływać, grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

Przemysław Szadkowski

Pochodzę z Płońska. Jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na kierunek Architektura Wnętrz. Obecnie prowadzę własną działalność, polegająco na projektowaniu wnętrz i szerokopojętej grafiki. Należę do wspólnoty charyzmatyczno-ignacjańskiej "Kontakt". Moimi zainteresowania to podróże ( szczególnie wyprawy rowerowe), poznawanie ludzi, ich kultury oraz napotkanej architektury.

Justyna Pławska

Pochodzę z Mazur, a konkretniej z małej, ale bardzo malowniczej miejscowości Olecko. Studiuję już trzeci rok Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od początku studiów jestem związana ze wspólnotą charyzmatyczno-ignacjańską "Kontakt". O sobie mogę powiedzieć, że jestem osobą z artystyczną duszą z matematyczno-analitycznym zacięciem. Od 2004 roku bawię się w teatr amatorski, najpierw w grupach dziecięcych, potem w młodzieżowych, a od pięciu lat jako jedna ze współzałożycielek Teatru HOC LOCO, pod szyldem którego organizuję Olecki Festiwal Teatralny CHiMERA. Interesuję się literaturą, filmem, tańcem oraz sportem (w szczególności piłką ręczną, którą kiedyś miałam okazję trenować). Od kilku lat moją największą miłością i pasją jest pieczenie oraz dekorowanie ciast, ciasteczek i deserów. Za namową moich znajomych zaczęłam także prowadzić własną stronę na Facebooku - Ciasta by Dżasta. Moim marzeniem jest w bliżej nieokreślonej przyszłości otworzyć własny biznes cukierniczy.

Emilia Buller

Pochodzę z Warszawy, gdzie kończę studia na kierunku Architektura Krajobrazu. Należę do wspólnoty Woda Życia. Jestem też wolontariuszem w Jezuickim Centrum Społecznym "W Akcji". Zajmuję się tam pomocą uchodźcom, w szczególności tym najmłodszym. Fascynują mnie relacje międzyludzkie. Jestem osobą twórczą. Lubię rysować, malować, a ostatnio również uczę się szyć.

Magdalena Krześniak

Urodziłam się w Kozienicach i tam spędziłam większość mojego życia. Jako mała dziewczynka marzyłam, żeby w przyszłości zostać księżniczką. Jednak coś poszło nie tak – obecnie studiuję Mechatronikę na Politechnice Warszawskiej i planuję w niedalekiej przyszłości zostać inżynierem. W wolnych chwilach najchętniej spotykam się z przyjaciółmi. Niedawno dołączyłam do wspólnoty charyzmatyczno – ignacjańskiej „Kontakt”. Dużo radości daje mi podróżowanie, zwiedzanie, poznawanie unowych miejsc i ludzi. Od jakiegoś czasu odkrywam uroki podróży autostopem. Bardzo lubię również góry – szczególnie Bieszczady.

Maria Leśniewska

Studiuję i pracuję w Warszawie, skąd też pochodzę. Z wykształcenia jestem inżynierem sterowania ruchem drogowym, jednak pasjonuje mnie praca ze zwierzętami i w tym kierunku chciałabym pójść w przyszłości. Uwielbiam podróże, a przede wszystkim poznawanie ludzi i odmiennych kultur. W wolnym czasie uprawiam wspinaczkę skałkową, kolarstwo górskie oraz żeglarstwo. Pociąga mnie wszystko , co ma smak adrenaliny i przygody.

Ludwik Czetwertyński

Studiuję mechanikę i budowę maszyn na politechnice warszawskiej na pierwszym roku. Bardzo lubię uprawiać sporty a w szególności jazdę konną, którą uprawiam od 14 lat. Lubię również pordróżować a najbardziej do krajów z mocno różniącą się kulturą od naszej. Pomagam też w grupie charytatywnej św. Marcina de Porres’a u Dominikanów na Służewiu.